admin@shunlisteel.cn +86 13905190622
  • Produktname
  • Schlüsselwörter
  • Produktmodell
  • Produktübersicht
  • Produktbeschreibung
  • Zoeken in volledige tekst
Huis » Nieuws » Industrie kennis » Damwand SKSP Type

Damwand SKSP Type

Aantal Bladeren:0    

SKSP damwand is geschikt voor gematigd klimaat. SKSP II W, III W, IVW damwanden kunnen met de IHC S90 hydraulische hamer tot het vereiste eindniveau worden aangedreven. SKSP_A, II, IIA, III, III A, IV, VL, VI L damwanden zijn de meest kosteneffectieve wanneer paalfundering nodig is om bruggen te ondersteunen of de bouwsnelheid kritiek is. Sumitomo is een kosteneffectievedamwand fabrikanten.


Gewapend beton is het meest voorkomende bouwmateriaal, geschikt voor kleine tot middelgrote gebouwen, zoals bouwmaterialen voor woningen en appartementen. De installatie wordt bereikt door damwanden in het aandrijfframe te kantelen en afwijzing te besturen met ICE 815 vibratiehamer. De fundering gevormd door SKSP damwand kan worden gebruikt als de fundering en fundering, die in één bewerking kan worden aangedreven en de minste ruimte en bouwtijd nodig heeft. Geprefabriceerde platen met insteekvoegen op een diepte van 5 tot 8 meter (16 tot 24 voet) kunnen efficiënt worden geïnstalleerd. Het wordt aanbevolen om compact beton te gebruiken dat rijk is aan mengsels met een verhouding van water tot cement variërend van 0,44 tot 0,40. Belangrijke vereisten voor wegverbreding zijn onder meer het minimaliseren van landbezetting en de snelheid van de constructie van SKSP-damwanden - vooral in het geval van rijstrookleasing.

SectieDimensionsSectiegebiedMassaTraagheidsmomentModulus van sectie


BreedteHoogteDikteStapelMuur



bh / 2t





mmmmmmcm2 / pilekg / mkg / m2cm4 / mcm3 / m
SKSP-ⅠA40085845.2135.588.84500529
SKSP-Ⅱ40010010.561.2481208740874
SKSP-IIA4001209.255.0143.210810600880
SKSP-Ⅲ4001251376.460150168001340
SKSP-ⅢA40015013.174.458.4146228001520
SKSP-Ⅳ40017015.59776.1190386002270
SKSP-ⅤL50020024.3133.8105210630003150
SKSP-ⅥL50022527.6153120240860003820
SKSP-ⅡW60013010.378.761.8103130001000
SKSP-ⅢW60018013.410481.6136324001800
SKSP-ⅣW60021018135.3106177567002700
SKSP-SX1060013010.378.761.8103130001000
SKSP-SX1860018013.410481.6136324001800
SKSP-SX2760021018135.3106177567002700


NEEM VANDAAG CONTACT MET ONS OP!

gerelateerde producten

Neem contact met ons op

Shunli Steel Group
Tel. :0086-25 - 84722733
Fax:0086 - 25 - 84730966
Hand telefoon:+86 13905190622
001 9023936528 (Canada en de VS)

QQ:477798703
E-mail:admin@shunlisteel.cn;
Skype:joannaxh-xh

Neem contact op

NEEM VANDAAG CONTACT MET ONS OP!
auteursrechten2015Shunli Cold-vormige Steel Industrial Co., Ltd. Alle rechten voorbehoudendamwanden prijzen